ANALIZATORY SKÓRY I WŁOSÓW

Analizator włosów

Pozwala określić ich obecny stan, a następnie zastosować odpowiednie środki, by poradzić sobie z ewentualnymi dolegliwościami. Analizator skóry stanowi nowoczesny zestaw diagnostyczny, który wykorzystuje nieinwazyjne metody pomiaru. Mikrokamera, w którą wyposażony jest analizator włosów oraz skóry, umożliwia wykonanie precyzyjnych zdjęć w wielokrotnym powiększeniu.

Analizator skóry

Analizator skóry i zgromadzony materiał zdjęciowy pozwalają na szczegółową kontrolę zmian i problemów skórnych, znamion i przebarwień. Miernik wilgotności w prosty sposób monitoruje stan nawodnienia skóry. Otrzymane pomiary dają precyzyjny obraz ogólnej kondycji cery i włosów, a co za tym idzie umożliwiają szczegółową diagnozę i dopasowanie odpowiedniej pielęgnacji.

Dermatoskop

Dermatoskop przydatny jest szczególnie przy analizie skóry z niedoskonałościami oraz cery dojrzałej. Za pomocą urządzeń pomiarowych możliwe jest ustalenie jej faktycznego stanu i prowadzenie skutecznej kuracji. W przypadku badania skóry młodej uzyskamy informacje o jej ewentualnych potrzebach i niedoborach.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3